Eventum Plus

Hlavnou myšlienkou projektu je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2018 v najnavštevovanejších a najpopulárnejších slovenských lyžiarskych strediskách.

Sme zástancami prístupu, že návštevníkovi lyžiarskeho strediska by mal byť ponúknutý komplexný nielen športový, ale aj spoločenský a kultúrny zážitok.

V tejto sezóne bude suverénne najväčším lákadlom model Kia Stinger. Prezentáciu portfólia KIA dopĺňajú rôzne súťažné aktivity, v ktorých bude možné vyhrať zapožičanie vozidiel KIA s plnou nádržou na víkend a vecné ceny.

Návštevníci lyžiarskych stredísk si budú môcť v rámci projektu KIA SNOW SHOW 2018 taktiež otestovať lyže a snowboardy značky ROSSIGNOL, vyskúšąť okuliare značky BOLLÉ, CÉBÉ a EISBAR. 

V Demänovka bare sa budú môcť návštevníci zohriať vynikajúcimi horúcimi miešanými nápojmi.

O vašu bezpečnosť na svahu a kontrolu viazania vám zabezpečia kolegovia UNION poisťovne

Dobitie vašej energie zabezpečíte v 4ka a SWAN energy zóne.

Celá séria SNOW SHOW je sprevádzaná športovým moderátorom Tomaggiom z Rádia Anténa ROCK, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít ( beh na snežniciach, preťahovnie sa lanom, ...)

Pre našich najmenších bude v každom stredisku zo seriálu SNOW SHOW malé prekvapenie.

O vytvorenie nezabudnuteľnej hudobnej atmosféry sa postará náš hlavný mediálny partner, jedno z najobľúbenejších rádií Anténa ROCK, ktoré obohatí v stredisku lyžiarov nestárnucími rockovými hitmi s vtipnými rockerskými upútavkami v podaní Roba Rotha.